Lotnummer 107

Diverse beeldjes w.o. 48 trollen, 120 beren, 31 fotokaders, 12 sneeuwbollen, 12 tafelklokken, 36 fotokaders, 36 sets muizen, 72 muizen, 36 sets katten

Deze veiling is afgelopen